Wyjazdowe zwycięstwo

W niedzielne popołudnie nasz zespół w Pelplinie pokonał drużynę Centrum 8:2. Już w 4 min gospodynie strzeliły sobie bramkę samobójczą. W 7 min na 2:0 podwyższyła Paulina Lublewska po zagraniu Justyny Siwik. 14 min to gol Patrycji Przybylskiej, która strzałem z "pierwszej piłki" wykończyła dośrodkowanie Pauliny Lublewskiej. Dwie kolejne bramki w pierwszej połowie zdobyła Paulina Lublewska kompletując hatt-trick. Druga polowa tym razem była trochę słabsza w naszym wykonaniu.Rywalki zdobyły 2 gole, my odpowiedzieliśmy kolejnymi trzema, które strzeliły Paulina Landwójtowicz, Patrycja Przybylska i Justyna Siwik.

- Od początku meczu kontrolowaliśmy to co działo się na boisku. Tym razem słabsza była druga polowa w naszym wykonaniu. W drużynie zadebiutowały kolejne dwie zawodniczki.

CENTRUM Pelplin - CANICUŁA 2:8 (0:5)

Bramki: Paulina Przypisna 46, Klaudia Czarnojan 77 - samobojcza 4, Paulina Lublewska 7, 24, 39, Patrycja Przybylska 14, 65, Justyna Siwik 78

CANICUŁA: Marta Gierszewska - Karolina Rużyła, Weronika Pasik, Ewelina Giszka, Paulina Kapeluch, Agata Orlikowska (58 Oliwia Stawska), Paulina Landwójtowicz, Paulina Starzyńska (41 Natalia Kalinowska), Paulina Lublewska, Patrycja Przybylska, Justyna Siwik.