Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
7:0
GSS Pszczółki
POGOŃ TCZEW
3:0
Akademia Piłkarska LG
Olimpia Czersk
2:3
Chojniczanka Chojnice
LEW LĘBORK KTS-K
1:3
GKS Żukowo
Akp Jastrząb Malbork
3:0
Stal Jezierzyce
Zenit Łęczyce
- : -
Canicuła Bytów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GSS Pszczółki
Pauza
Chojniczanka Chojnice
2:6
LEW LĘBORK KTS-K
GKS Żukowo
3:0
KTS-K LUZINO
Sztorm II Gdańsk
0:3*
POGOŃ TCZEW
Akademia Piłkarska LG
4:6
Akp Jastrząb Malbork
Canicuła Bytów
0:6
Olimpia Czersk
Stal Jezierzyce
4:0
Zenit Łęczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
Pauza
Akp Jastrząb Malbork
0:4
Sztorm II Gdańsk
LEW LĘBORK KTS-K
8:0
Canicuła Bytów
KTS-K LUZINO
2:1
Chojniczanka Chojnice
Zenit Łęczyce
2:7
Akademia Piłkarska LG
Olimpia Czersk
3:2
Stal Jezierzyce
GSS Pszczółki
0:6
GKS Żukowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
Pauza
Sztorm II Gdańsk
5:4
Zenit Łęczyce
Akademia Piłkarska LG
3:1
Olimpia Czersk
Stal Jezierzyce
0:2
LEW LĘBORK KTS-K
POGOŃ TCZEW
4:4
Akp Jastrząb Malbork
Canicuła Bytów
1:18
KTS-K LUZINO
Chojniczanka Chojnice
4:2
GSS Pszczółki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akp Jastrząb Malbork
Pauza
LEW LĘBORK KTS-K
2:2
Akademia Piłkarska LG
GKS Żukowo
5:2
Chojniczanka Chojnice
KTS-K LUZINO
9:1
Stal Jezierzyce
GSS Pszczółki
4:1
Canicuła Bytów
Zenit Łęczyce
0:6
POGOŃ TCZEW
Olimpia Czersk
1:3
Sztorm II Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
Pauza
Akp Jastrząb Malbork
5:1
Zenit Łęczyce
Akademia Piłkarska LG
2:2
KTS-K LUZINO
Sztorm II Gdańsk
2:1
LEW LĘBORK KTS-K
Canicuła Bytów
0:3
GKS Żukowo
POGOŃ TCZEW
4:6
Olimpia Czersk
Stal Jezierzyce
3:0
GSS Pszczółki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Łęczyce
Pauza
KTS-K LUZINO
2:2
Sztorm II Gdańsk
GKS Żukowo
4:1
Stal Jezierzyce
LEW LĘBORK KTS-K
11:1
POGOŃ TCZEW
GSS Pszczółki
0:2
Akademia Piłkarska LG
Olimpia Czersk
2:4
Akp Jastrząb Malbork
Chojniczanka Chojnice
9:0
Canicuła Bytów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Canicuła Bytów
Pauza
Stal Jezierzyce
1:1
Chojniczanka Chojnice
POGOŃ TCZEW
1:4
KTS-K LUZINO
Akademia Piłkarska LG
1:1
GKS Żukowo
Akp Jastrząb Malbork
1:6
LEW LĘBORK KTS-K
Zenit Łęczyce
1:3
Olimpia Czersk
Sztorm II Gdańsk
7:0
GSS Pszczółki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Czersk
Pauza
Chojniczanka Chojnice
1:2
Akademia Piłkarska LG
KTS-K LUZINO
1:3
Akp Jastrząb Malbork
GKS Żukowo
2:0
Sztorm II Gdańsk
LEW LĘBORK KTS-K
7:1
Zenit Łęczyce
GSS Pszczółki
2:8
POGOŃ TCZEW
Canicuła Bytów
0:8
Stal Jezierzyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jezierzyce
Pauza
Akp Jastrząb Malbork
5:0
GSS Pszczółki
Zenit Łęczyce
1:3
KTS-K LUZINO
Olimpia Czersk
0:8
LEW LĘBORK KTS-K
Sztorm II Gdańsk
3:0
Chojniczanka Chojnice
POGOŃ TCZEW
1:9
GKS Żukowo
Akademia Piłkarska LG
23:0
Canicuła Bytów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LEW LĘBORK KTS-K
Pauza
Chojniczanka Chojnice
2:2
POGOŃ TCZEW
KTS-K LUZINO
7:0
Olimpia Czersk
GSS Pszczółki
0:6
Zenit Łęczyce
Canicuła Bytów
- : -
Sztorm II Gdańsk
GKS Żukowo
1:3
Akp Jastrząb Malbork
Stal Jezierzyce
3:1
Akademia Piłkarska LG
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska LG
Pauza
LEW LĘBORK KTS-K
1:3
KTS-K LUZINO
Akp Jastrząb Malbork
3:2
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Czersk
2:2
GSS Pszczółki
Sztorm II Gdańsk
5:1
Stal Jezierzyce
POGOŃ TCZEW
0:3*
Canicuła Bytów
Zenit Łęczyce
0:2
GKS Żukowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
Pauza
Chojniczanka Chojnice
1:2
Zenit Łęczyce
Stal Jezierzyce
3:2
POGOŃ TCZEW
Akademia Piłkarska LG
3:2
Sztorm II Gdańsk
GSS Pszczółki
1:11
LEW LĘBORK KTS-K
Canicuła Bytów
4:15
Akp Jastrząb Malbork
GKS Żukowo
10:1
Olimpia Czersk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości