Wyjazdowa wygrana

W niedziele w Żukowie nasz zespół zmierzył się w 9 kolejce z miejscowym GKS. W pierwszej połowie grając pod wiatr już w 3 min powinno być 1:0, ale Justyna Siwik nie trafiła do pustej bramki. Nasza napastniczka miała jeszcze dwie okazję w pierwszej połowie, ale raz strzeliła zbyt lekko a za drugim razem piłka przeleciała obok słupka. Gola mogła też strzelić Aneta Skoniecka, a strzał z dystansu Darii Bieleckiej trafił w słupek. Jedyna bramka w pierwszej połowie padła w 15 min po dośrodkowaniu Pauliny Lublewskiej i niefortunnej interwencji bramkarki GKSu, która skierowała piłkę do własnej bramki. W drugiej połowie decydująca o wyniku meczu była 62 min, kiedy prawą stroną ruszyła Paulina Lublewska i dograła piłkę przed bramkę GKSu, gdzie Aneta Skoniecka dopełniła formalności podwyższając wynik na 2:0. 3 min później po zagraniu Pauliny Lublewskiej tym razem Paulina Landwójtowicz nie dała szans bramkarce gospodyń. W 69 min Damara Murawiecka zagrała za linie obrony i Paulina Lublewska w sytuacji sam na sam podwyższyła na 4:0. 78min Dagmara Murawiecka za "szesnastki" umieszcza piłkę w "okienku" bramki Żukowa.

- Gdybyśmy wykorzystali sytuację z początku pierwszej połowy grało by się nam łatwiej. Emocji i walki na pewno nie brakowało. Po meczu co staje się już tradycją w Żukowie gospodarze przygotowali grilla dla obu drużyn. To jest przykład zdrowej rywalizacji sportowej. Walka na boisku a po meczu posiłek przy jednym stole. Dziękujemy drużynie Żukowa za gościnę.

GKS Żukowo - CANICUŁA 0:5 (0:1)

Bramki: samobójcza 15, Aneta Skoniecka 62, Paulina Landwójtowicz 66, Paulina Lublewska 69, Dagmara Murawiecka 78

CANICUŁA: Natalia Słoniewska - Daria Bielecka, Weronika Pasik, Karolina Rużyła,Paulina Kapeluch (76 Marta Gierszewska), Natalia Prondzyńska (76 Agata Orlikowska), Paulina Landwójtowicz, Monika Łoś (64 Dagmara Murawiecka), Paulina Lublewska, Aneta Skoniecka, Justyna Siwik.