Wygrany sparing

W niedziele na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytowie nasz zespół rozegrał pierwszy sparing po lidze halowej wygrywając 8:1 z KTS-K Lew Lębork. Od początku meczu uwidoczniła się przewaga naszej drużyny. Justyna Siwik najpierw z bliska trafiła w słupek, a potem po odegraniu Oliwii Werry w bramkarkę Lwa. Pierwszą bramkę zdobyła Paulina Lublewska strzałem z dystansu. Kolejne bramki strzeliła Justyna Siwik z karnego i ponownie Paulina Lublewska. Już na początku 2 połowy kolejną bramkę zdobyła Paulina Lublewska. Przeciwnik ograniczał się do obrony i kontr. My cały czas atakowaliśmy zdobywając kolejne bramki. W końcówce meczu ambitnie grające zawodniczki Lwa zdobyły honorową bramkę.

- Pierwszy mecz na boisku wypadł dobrze grając pierwszy raz w takim ustawieniu. Staraliśmy się grać ofensywnie i mimo tylu bramek dużo sytuacji też nie wykorzystujemy. Musimy dużo poprawić w grze obronnej, ale ogólnie można być zadowolonym z gry dziewczyn.

CANICUŁA - KTS - K Lew Lębork 8:1

Bramki: Paulina Lublewska 3, Justyna Siwik 2, Justyna Stoltman, Oliwia Werra, Paulina Kapeluch

CANICUŁA: Marta Gierszewska - Paulina Kapeluch, Patrycja Przybylska, Klaudia Wójcicka, Monika Kropidłowska, Adriana Moskwińska, Justyna Stoltman, Paulina Lublewska, Patrycja Zander, Oliwia Werra, Justyna Siwik oraz Oliwia Stawska, Patrycja Jankowska, Kalina Zielińska