Turniej "Fair play 2021" Gdańsk i WOŚP Żukowo
30 stycznia w sobotę wystartowaliśmy w Gdańsku w turnieju Orliczek „Fair Play Cup 2021”. Turniej był mocno obsadzony a na starcie stanęło siedem drużyn. Nasz zespół Canicuła , gospodarz AP Lotos Gdańsk, Flauta Gdynia, Pogoń Tczew, Kaperki Puck, Tęcza Bydgoszcz i Szóstka Inowrocław. Grano systemem każdy z każdym, a potem cztery pierwsze drużyny jeszcze spotkania o miejsca. W meczu o 3 miejsce Szóstka Inowrocław uległa po rzutach karnych Pogoni Tczew, a w meczu o 1 miejsce Tęcza Bydgoszcz pokonała gospodynie turnieju AP Lotos. My mieliśmy zdecydowanie najmłodsza drużynę i pojechaliśmy głównie po naukę. Graliśmy rocznikiem 2011 -2014, gdzie najmłodszą zawodniczką turnieju była Milena Mirolewicz rocznik 2014. W kilku meczach mieliśmy naprawdę dobre momenty gry potrafiąc „zamknąć” nawet rywala na jego połowie. Popełniamy jeszcze za dużo prostych błędów, które musimy wyeliminować. Była jednak walka i zaangażowanie. Turniej był dobrze zorganizowany i przebiegał w dobrej atmosferze. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i medale, a trzy pierwsze dodatkowo puchary.
Dzień później w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystartowaliśmy w turnieju 2011 i młodsze w Żukowie. Swoją ekipę wystawili też rodzice. Jak zawsze turniej przebiegał w dobrej atmosferze i dobrej organizacji Jacka Drążka. W przerwach między meczami były konkursy rzutów karnych czy strzałów do pustej bramki z połowy boiska. Młode piłkarki do puszki wrzuciły 681 złotych i 68 groszy. Wygrał Championsport Kartuzy chłopcy, a nap odium na drugim miejscu GKS Żukowo i na trzecim nasz zespół. Rodzice też zajęli trzecie miejsce, ale zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż ich pociechy, które zagrały słabiej niż w Gdańsku. Każda z drużyn otrzymała okazałe puchary i medale oraz dzieci dodatkowo maskotki.