Remis u siebie

W niedziele na własnym boisku w 2 kolejce Pomorskiej III Ligi Kobiet nasz zespół zremisował z GKS Żukowo 3:3. Spotkanie było bardzo zacięte i emocjonujące. Mimo trzykrotnego prowadzenia w tym meczu nie potrafiliśmy zakończyć go zwycięstwem. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:1 po bramkach Pauliny Lublewskiej z dystansu w 21 min i Justyny Siwik w 30 min. Mogliśmy prowadzić wyżej, ale dwóch sytuacji sam na sam nie wykorzystała Justyna Siwik. Na początku drugiej polowy nasza napastniczka miała kolejną sytuacje, której nie wykorzystała mogąc też dogrywać do lepiej ustawionej Alicji Dzienis. Niewykorzystane sytuację się zemściły i w 49 min po błędach w naszej obronie bramkę na 2:2 strzeliła Dominika Meyer. W 58 min znowu nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Po prostopadłym zagraniu Alicji Dzienis do Pauliny Lublewskiej ta w sytuacji sam na sam nie dała szans bramkarce z Żukowa. W 67 min Dominika Meyer z rzutu wolnego ustaliła wynik meczu na 3:3.

- Nie graliśmy w piłkę tylko ją kopaliśmy. Dużo niedokładności w naszych zagraniach.Wypracowujemy sobie sytuacje i marnujemy je seryjnie. Przy tylu zmarnowanych "setkach" bardzo trudno będzie o punkty.

CANICUŁA - GKS Żukowo 3:3 (2:1)

Bramki: Paulina Lublewska 21, 58, Justyna Siwik 30 - Dominika Meyer 27, 49, 67

CANICUŁA: Marta Gierszewska - Weronika Bloch, Patrycja Przybylska, Dagmara Murawiecka, Monika Kropidłowska, Alicja Dzienis, Natalia Kalinowska, Patrycja Jankowska, Paulina Lublewska, Kamila Lewandowska, Justyna Siwik.