Prometeusz Summer Cup 2021
PROMETEUSZ SUMMER CUP 2021
3 lipca w Tuchomiu odbył się letni turniej Prometeusz Summer Cup, w dwóch kategoriach wiekowych. Nasz drużyna startowała w kategorii 2010 i młodsze. Poziom był na tyle wyrównany i mecze zacięte, że o wyniku decydowała często jedna bramka, a większość meczy zakończyła się różnicą jednego gola. Emocji na pewno nie brakowało, a wyniki spotkań ważyły się do ostatnich minut meczy.
W naszej grze było troszkę za dużo technicznej niekompetencji i stać nas na lepszą grę.
Nie była prowadzona klasyfikacja końcowa w obu kategoriach i wszystkie drużyny otrzymały identyczne medale i puchary.
Zwycięzcami zostały wszystkie zawodniczki drużyn biorących udział w turnieju jak i organizatorzy, którzy przygotowali turniej.
Dziękujemy rywalom i organizatorom za maksymalne emocje w czasie turnieju.