Porażka na koniec rundy

W sobotę na stadionie w Gdyni nasz zespół uległ wiceliderowi rozgrywek Checzy 4:3. Pierwsze 15 min przespaliśmy zupełnie a rywal wykorzystał nasze błędy zdobywając 2 gole. Potem gra przeniosła się na połowę gospodyń. W 28 min z rzutu wolnego kontaktową bramką zdobyła Paulina Lublewska. 2 min przed końcem pierwszej połowy Oliwia Stawska zabrała piłkę obrończyni Checzy i dograła ją do Justyny Siwik, która w sytuacji sam na sam nie dała szans bramkarce gospodyń. Niestety w 49 min Checz strzeliła trzecią bramkę, a w 62 min podwyższyła na 4:2. W 68 min w sytuacji sam na sam z Justyna Siwik lepsza okazała się golkiperka Checzy. 2 min później kontaktowego gola strzeliła Paulina Kapeluch, która dobijając swój strzał z bliska umieściła piłkę w siatce. Niestety nie starczyło czasu na zdobycie wyrównującej bramki.

- Szkoda bo przy większej koncentracji można było wywieź z Gdyni punkty, a tak kończymy rundę porażką. Doprowadzamy przed przerwą do remisu, a w drugiej połowie po indywidualnych błędach tracimy gole niwecząc swój wysiłek. Co najmniej remis w tym meczu był w naszym zasięgu.

CHECZ Gdynia - CANICUŁA 4:3 (2:2)

Bramki: Izablea Nitkiewicz 12, Agnieszka Kopka 14, Maja Znamirowska 49, 62 - Paulina Lublewska 28, Justyna Siwik 38, Paulina Kapeluch 70

CANICUŁA: Marta Gierszewska - Paulina Kapeluch, Patrycja Przybylska, Monika Łoś, Monika Kropidłowska, Patrycja Jankowska, Dagmara Murawiecka, Weronika Bloch, Paulina Lublewska, Oliwia Stawska, Justyna Siwik.