Porażka na koniec

W niedziele na stadionie w Bytowie w ostatniej kolejce Pomorskiej III ligi Kobiet nasz zespół uległ Lechii Gdańsk 0:5. Do przerwy mimo przewagi Lechii wynik był bezbramkowy, a każda z drużyn miała po jednej stuprocentowej sytuacji. U nas sam na sam nie wykorzystała Justyna Siwik, która uderzyła zbyt lekko, a w Lechii w podobnej sytuacji strzał Julii Włodarczyk efektownie na rzut rożny sparowała Marta Gierszewska. Niestety w drugiej połowie straciliśmy bramki po dość prostych błędach w obronie i mecz zakończył się naszą porażką.

- Mając ograniczone możliwości kadrowe nastawiliśmy się w tym meczu na obronę. Dziewczyny naprawdę walczyły dzielnie z dużym poświęceniem i zaangażowaniem i dlatego szkoda, że w taki prosty i głupi sposób tracimy bramki niwecząc swój wysiłek. Lechia miała przewagę, ale można było osiągnąć dobry wynik.

CANICUŁA - LECHIA Gdańsk AP 0:5 (0:0)

Bramki: Karolina Kwiatkowska 44, Joanna Baj 47, 51 (karny), Daria Duda 72, Agnieszka Kuczyńska 79

CANICUŁA: Marta Gierszewska - Karolina Rużyła, Weronika Pasik, Monika Łoś, Paulina Kapeluch, Paulina Lublewska, Oliwia Stawska, Agata Orlikowska, Paulina Starzyńska, Patrycja Przybylska, Justyna Siwik.