GKS ŻUKOWO LADIES CUP 2016

Nasza najmłodsza drużyna zadebiutowała 6 stycznia w Turnieju Piłki Nożnej GKS Żukowo Ladies Cup 2016 w roczniku 2002 i młodsze. Canicułki zajęły 3 miejsce. Dla kilku dziewczyn był to debiut. W bramce z konieczności musiała stanąć zawodniczka z pola co ograniczyło nasze możliwości. Canicułki w pierwszy meczu pokonały drugi zespół Olimpico Malbork 4:0. W drugim meczu z gospodyniami najpierw przewagę osiągnęły rywalki, a potem nasz zespół miał kilka okazji do zdobycia gola. Niestety niewykorzystane sytuację się zemściły i po protej stracie w środkowej strefie boiska straciliśmy gola, który w praktyce zdecydował o naszej porażce. Dwie kolejne stracone gole były już tylko konsekwencją pierwszej bramki. W meczu z Olimpico Malbork zdecydowanie najlepsza drużyną turnieju przegraliśmy 6:0. W ostatnim meczu o 3 miejsce ponownie spotkaliśmy się z rezerwami Olimpico. Tym razem mecz był bardziej wyrównany ale nasz zespół ponownie wygrał tym razem 2:0.

GKS Żukowo – Olimpico Malbork 1:2

Canicuła Bytów – Olimpico II Malbork 4:0 Amelia Peplińska 3, Oliwia Stawska

Olimpico – Olimpico II 6:0

GKS – Canicuła 3:0