Canicuła w pigułce po rundzie jesinnej

Po rundzie jesiennej Pomorskiej III Ligi Kobiet nasz zespół zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 13 pkt. Wygraliśmy 4 mecze, jeden zremisowaliśmy i ponieśliśmy 3 porażki. Strzeliliśmy 25 goli a straciliśmy 22.

-Stać nas na pewno na lepszą grę. Przy lepszej skuteczności będzie na pewno też więcej spokoju w grze z tyłu.

W rundzie jesiennej zagrało 18 zawodniczek z czego 5 w pełnym wymiarze czasowym 560 min: Paulina Lublewska, Weronika Bloch, Marta Gierszewska, Patrycja Przybylska i Monika Kropidłowska. Pozostałe zawodniczki:

Justyna Siwik (480), Dagmara Murawiecka (463), Oliwia Stawska (400), Patrycja Jankowska (398), Natalia Kalinowska (321), Monika Łoś, Alicja Dzienis (320), Paulina Kapeluch (240), Kinga Waldowska (98), Kamila Lewandowska, Joanna Mielewwczyk, Patrycja Zander, Magdalena Stefańska (80).

Bramki dla Canicuły strzeliły:

10 – Paulina Lublewska

9 – Justyna Siwik