3 miejsce w Tuchomiu

7 marca w Tuchomiu odbył się I Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet. Mecze rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych. Juniorki (1999-2002) o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Tuchomiu i Młodziczki (2003 i młodsze) o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Tuchomiu. Nasze Canicułki wystąpiły tylko w kategorii juniorek w związku z tym że wycofało się GKS Żukowo. W obu kategoriach były po 3 drużyny, które grały ze sobą po 2 razy. W juniorkach wygrał Prometeusz Tuchomie przed Olimpico Malbork i Canicułą, a w młodziczkach wygrało Olimpico przez Feniksem Kramarzyny i Prometeuszem. Najlepszą zawodniczką turnieju juniorek została Oliwia Werra z Canicuły a najlepsza bramkarką Manuela Fronda z Prometeusza.

wyniki Juniorek:

PROMETEUSZ - CANICUŁA 3:1 Oliwia Werra

OLIMPICO - CANICUŁA 1:2 Natalia Prondzyńska, Oliwia Werra

PROMETEUSZ - OLIMPICO 2:0

PROMETEUSZ - CANICUŁA 3:0

OLIMPICO - CANICUŁA 4:1 Kamila Lewandowska

PROMETEUSZ - OLIMPICO 1:1

CANICUŁA: Karolina Kaczmaryk - Weronika Pasik, Justyna Stoltman, Wiktoria Aurang, Noemi Grodzicka, Oliwia Werra, Kamila Lewandowska, Agata Orlikowska, Natalia Prondzyńska, Emilia Kotz