Promo Woman Sumer Cup

W sobotę odbył się w Sierakowicach turniej zawodniczek z rocznika 2004 i młodsze Promo Woman Sumer Cup. Dla kliku dziewczyn był to debiut w turnieju. grając w grupie starszej ulegliśmy Panterom Sierakowice 0:1 i Olimpico Malbork 0:2. Oba mecz były wyrównane, ale zabrakło nam skuteczności. W meczu o 5 miejsce mimo wielu sytuacji zremisowaliśmy bezbramkowo przegrywając w karnych 0:2 z Panterami II. Turniej wygrał zespół Olimpico Malbork. Wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale i była dobra zabawa na zakończenie roku szkolnego.

CANICUŁA: Angelika Skrzeczyna - Kalina Zielińska, Wiktoria Prach, Oliwia Pobłocka, Samanta Domańska, Michalina Kluza,Julia Radde, Patrycja Telesińska, Amelia Peplińska