Piłkarska Kadra Czeka i Mała Piłkarska Kadra Czeka eliminacje LZS w Malborku
29 maja w niedziele w Malborku odbyły się turnieje eliminacyjne województwa pomorskiego LZS Piłkarska Kadra Czeka i Mała Piłkarska Kadra Czeka dodatkowo w turnieju KOS startowały zawodniczki 2012. Awans do turnieju finałowego w Piłkarskiej Kadrze Czeka rocznik 2007/08 wywalczyły zawodniczki Prometeusza Tuchomie a w Malej Piłkarskiej Kadrze rocznik 2009/2010 Kaperki Puck. Canicuła startowała w Małej Piłkarskiej Kadrze Czeka zajmując 3 miejsce. W kategorii najmłodszej gdzie nie prowadzono klasyfikacji nasze zawodniczki odniosły 2 zwycięstwa, remis i jedną porażkę. Ogólnie startowało 14 drużyn w 3 kategoriach z 7 klubów. Olimpico/Pantery Malbork Sierakowice, Canicuła Bytów, Prometeusz Tuchomie, Przyszłość Sierakowice, Lisovia Lisewo, Kaperki Puck, Ceramik Łubiana.
Mecze były zacięte i bardzo emocjonujące.
Nagrody zapewnili: Pomorskie Zrzeszenie LZS Pomorski Związek Piłki Nożnej oraz Henryka Krzywonos-Strycharska i Olimpico Malbork.
Dla zawodniczek była pizza, wszyscy otrzymali medale, kilku uczestników dodatkowe nagrody rzeczowe a trenerzy pamiątkowe medale 75 LZS na Pomorzu, które wręczał Jan Trofimowicz.
jak zawsze turniej był bardzo dobrze przygotowany, a przed ceremonią rozdania pucharów, medali i nagród zaśpiewała zawodniczka Kaperek Monia piosenkę Bajm "Co mi Panie dasz"
Dziękujemy za fajny turniej Jurkowi oraz wszystkim, którzy pomagali przy organizacji, Ludowym Zespołom Sportowym reprezentowanym przez Jana Trofimowicza, rodzicom i zawodniczkom oraz zawodnikom za walkę na boisku.