Wygrana na koniec rundy

W niedziele 13 listopada nasz zespół rozegrał ostatni mecz w rundzie jesiennej (w ostatniej kolejce pauza) wygrywając ze Stalą Jezierzyce 4:1 (2:1). Już w 5 min meczu faulowana przez bramkarkę została Paulina Lublewska. Sędzia podyktował rzut karny, którego pewna egzekutorką była sama poszkodowana. Potem mieliśmy cztery sytuacje, z których powinny być gole jednak strzały Pauliny Lublewskiej i Karoliny Rużyło obroniła golkiperka Stali. Strzał Justyny Siwik trafił w słupek, a Paulina Kapeluch strzeliła tuż nad poprzeczką. W 30 Paulina Lublewska po zagraniu Justyny Siwik podwyższyła na 2:0. Niestety w 38 min po błędzie naszej obrony zawodniczki Stali strzeliły kontaktową bramkę. W drugiej połowie obie drużyny dążyły do strzelenia kolejnych goli. Zawodniczki Stali miały dwie okazje do wyrównania. W pierwszym przypadku zawodniczka gości z bliska przestrzeliła, a w drugim po strzale z dystansu piłka trafiła w słupek naszej bramki. Dwukrotnie też groźnie strzelała Paulina Lublewska. Strzał z rzutu wolnego przeleciał tuż nad poprzeczka, a po strzale z dystansu piłka otarła się o słupek bramki gości. W 72 min Paulina Lublewska strzałem pod poprzeczkę podwyższyła wynik na 3:1. w 75 min sytuacji sam na sam z bramkarka gości nie wykorzystała Justyna Siwik. W 78 min ponownie Paulina Lublewska strzałem z dystansu zdobyła gola pieczętując nasza wygraną 4:1.

- Mimo braku kilku zawodniczek dziewczyny dały radę i zakończyliśmy rundę zwycięstwem. Właściwie po pierwszej połowie mogło być już po meczu, ale zabrakło skuteczności. Cieszy, że w końcówce zdobyliśmy dwa gole przesądzające o naszej wygranej.

CANICUŁA – STAL Jezierzyce 4:1 (2:1)

Bramki: Paulina Lublewska 5 (karny), 30, 72, 78

CANICUŁA: Marta Gierszewska – Karolina Rużyła, Patrycja Przybylska, Marta Pawęska, Monika Kropidłowska, Aleksandra Kozłowska, Adriana Moskwińska (70 Karolina Zbrzeźniak), Paulina Kapeluch, Paulina Lublewska, Oliwia Stawska, Justyna Siwik.