PROMO-WOMEN CUP. 3 miejsce najmłodszych.

21 stycznia w Sierakowicach odbył się turniej dziewcząt Promo-Women Cup dla rocznika 2004 i młodsze. Dla najmłodszych Canicułek było to przetarcie przed rozpoczynającą się 4 lutego Pomorską Ligą Halową. W pierwszym meczu, który rozpoczynał turniej po zaciętym meczu przegraliśmy 3:2 z Lwem Lębork tracąc bramki po własnych błędach. Widać było stres i brak zgrania u dziewczyn. W drugim meczu pokonaliśmy drugi zespół Panter Sierakowice 4:0 po czterech golach Amelii Peplińskiej. W kolejnym rywalem był pierwszy zespół gospodarzy i tym razem cztery gole strzeliła Amelia Peplińska a mecz zakończył się wynikiem 4:1. W czwartym swoim meczu w turnieju zmierzyliśmy się ze zdecydowanie najlepszą drużyną. turnieju Olimpico Malbork. Inicjatywa należała do zawodniczek z Malborka, ale udane interwencje Pauliny Przewłockiej chroniły nas przed utratą gola. W końcu jednak Olimpico strzeliło gola obejmując prowadzenie. Chwile później sędzia uznał drugiego gola dla Olimpico choć piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej. Nie zadziałał system goal. W końcówce Olimpico strzeliło trzeciego gola pieczętując swoje zwycięstwo. W ostatnim meczu, który kończył turniej Canicuła zmierzyła się z Biało – Zielonymi Gdańsk. Do zajęcia trzeciego miejsca wystarczył nam remis. Zagraliśmy jednak bez kalkulacji pokonując rywalki 4:0.

- Można być zadowolonym z postawy dziewczyn tym bardziej, że pierwszy raz grały w tym składzie, a dla niektórych był to debiut na takim turnieju. Szkoda trochę pierwszego meczu bo wtedy byłoby drugie miejsce, ale i tak było nieźle. Dla nas był to bardzo potrzebny i jak się okazało udany turniej.

Canicuła – Lew Lębork 2:3 Marika Wojniak, Amelia Peplińska

Canicuła – Pantery II Sierakowice 4:0 Amelia Peplińska 4

Pantery I – Canicuła 1:4 Amelia Peplińska

Biało – Zielone Gdańsk – Canicuła 0:4 Amelia Peplinska