Porażka

10 września w sobotę nasz zespół uległ na wyjeździe drużynie Czarnych Pruszcz Gdański. Bardzo dobrze w drużynie gospodyń spisywała się bramkarka Klaudia Lemczak, która już w 7 min powinna opuścić boisko po brutalnym faulu za polem karnym. Sędzia był jednak łaskawy i pokazał tylko żółtą kartkę. W ataku dopadł nas "syndrom Milika" na dziesięć stuprocentowych okazji wykorzystaliśmy tylko 3 w odróżnieniu od Czarnych, które na dziesięć okazji wykorzystały 8 i zasłużenie wygrały.

CZARNI Pruszcz Gdański - CANICUŁA 8:3 (5:0)

Bramki: Justyna Siwik 47, 79, Paulina Lublewska 70

CANICUŁA: Marta Gierszewska - Weronika Bloch (41 Adriana Moskwińska),  Monika Kropidłowska, Patrycja Przybylska, Klaudia Wójcicka, Oliwia Stawska, Dorota Siwik, Aleksandra Kozłowska, Paulina Lublewska, Patrycja Zander, Justyna Siwik