AP Kotwica lepsza

W niedziele 11 marca nasz zespół w pierwszym sparingu uległ wysoko ósmej drużynie II ligi Kujawsko-Pomorskiej Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3 dla gości, ale dwie bramki padły z karnych, które sami sobie zrobiliśmy. My również mieliśmy w pierwszej połowie okazję do zdobycia gola, ale ich nie wykorzystaliśmy. W drugiej połowie dużo prostych błędów w obronie zadecydowało o wysokiej porażce. Był to dla nas pierwszy sparing z mocnym rywalem do tego graliśmy 2x45 min. Można być zadowolonym z debiutantek.

CANICUŁA: Marta Gierszewska - Karolina Rużyła, Julia Kośla, Kalina Zielinska, Wika Fronda, Karolina Sopońska, Patrycja Szwichtenberg, Małgorzata Sztandera, Natalia Zielińska, Kalina Buras, Amelia Peplińska, Paulina Lublewska, Justyna Siwik