10-LECIE CANICUŁY

8 lipca w ramach Dni Bytowa na stadionie miejskim odbył się mecz dla uczczenia 10-lecia naszego klubu Canicuła – Przyjaciele Canicuły (złożony z zawodniczek Malborka i Sierakowic). Przed meczem naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Andrzej Hrycyna wręczył w imieniu Burmistrza Bytowa pamiątkową statuetkę dla klubu i puchar dla naszej zawodniczki Pauliny Lublewskiej za wygranie klasyfikacji strzelczyń Pomorskiej III ligi kobiet. Jubilat pokonał swoich Przyjaciół 8:3.

Dziękujemy miastu za uhonorowanie naszej 10 letniej działalności oraz zawodniczkom i ich opiekunom z Malborka i Sierakowic za przybycie i grę w tym meczu.

CANICUŁA – PRZYJACIELE CANICUŁY 8:3 (5:0)

Bramki: Julia Radde 2, Amelia Peplińska 2, Patrycja Zander, Paulina Kapeluch, Julia Chmielecka, Patrycja Przybylska – Emila Karwasz 2, Barbara Ćwiklińska (karny)

CANICUŁA: Marta Gierszewska (41 Kalina Buras) – Karolina Rużyła, Marzena Lubecka, Wiktoria Prach, Adriana Moskwińska, Oliwia Stawska, Paulina Kapeluch, Julia Radde, Patrycja Zander, Julia Chmielecka, Amelia Peplińska oraz Natalia Zielińska, Patrycja Schwichtenberg, Michalina Kluza, Patrycja Przybylska, Patrycja Telesińska